تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

کسب درآمد واقعی از اینترنت

فروشگاه جامع فایل های فرهنگی هنری


61 تصویر مینیاتوری بسیار زیبا برای هنر آموزان


61 تصویر مینیاتوری بسیار زیبا برای هنر آموزان

مینیاتور : یعنی نقاشی اصیل ایرانی . ما ایران را با مینیاتور می شناسیم . مینیاتور ما برگرفته از هنر شرقی است.چینی ها چیزهایی را در نقاشی ازما گرفته اند وما ایرانی ها هم چیز هایی را از آنان اقتباس کرده ایم . زمانی که نقاشی در ایران رایج شد چون کشیدن چیزی را عین واقعیت توهین به خلقت می دانستند با الهام از طبیعت و تلفیق آن با فکرشان به ایحاد اثر پرداختند که در نتیجه مینیاتور که نقاشی مختص ایرانیان باشد خلق شد و از اینروست که در مینیاتور اغراق و مبالغه زیاد دیده می شود.

عدم استفاده از پرسپکتیو  و همچنین استفاده نکردن از رنگهای ترکیبی از خصوصیات مینیاتور است البته استاد فرشچیان این قانون را به هم زده اند. و یک نقاشی ایرانی را بوجود آورده اند که در آن رنگها ترکیبی هستند و در آن پرسپکتیو و آناتومی را می توان دید.

 این سوال مطرح است که چرا نسل ما نسل جسوری نیست و متأسفانه درمینیاتور پیروی و تداوم تقلید زیاد است.چطور می شود از این تقلید رهایی یافت و یکسری طرح های جدید را خلق کرد. 

برای استفاده از 61 تصویر مینیاتوری بسیار زیبا،جذاب و بدیع ، کافیست مشخصات و ایمیل خود را در انتهای این صفحه برای ما ثبت ، تا پس از پرداخت لینک دانلود تصاویر را برای شما عزیزان ارسال نماییم.


مبلغ واقعی 1,000 تومان    40% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 600 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۷ مرداد ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 419

برچسب های مهم

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا


مطالب تصادفی

  • 61 تصویر مینیاتوری بسیار زیبا برای هنر آموزان
  • کتاب های آموزش تجوید جلد 1 و 2 ویژه مربیان قرآن

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "کسب درآمد واقعی از اینترنت" می باشد